luni

28 noiembrie, 2022

Echipa

redacția

Cristian Grosu

Redactor-șef
cristian.grosu@cursdeguvernare.ro
0744.555.150

Victor Bratu

Senior editor
victor.bratu@cursdeguvernare.ro
0757.578.340

Alexandra Pele

Editor coordonator
alexandra.pele@cursdeguvernare.ro
0740.022.540

Ciprian Mailat

Senior editor
ciprian.mailat@cursdeguvernare.ro
0729.729.663

Marin Pană

Analist economic
marin.pana@cursdeguvernare.ro
0744.555.555

Mariana Bechir

Senior-editor
mariana.bechir@cursdeguvernare.ro
0730.660.532

Adrian N. Ionescu

Redactor
adrian.ionescu@cursdeguvernare.ro
0740.109.819

Octavian Manea

Redactor
octmanea@yahoo.com
0721.555.55

Răzvan Diaconu

Redactor
razvan.diaconu@cursdeguvernare.ro
Redactor

Vladimir Ionescu

vladimir.ionescu@cursdeguvernare.ro

marketing & events

Teodora Grosu

Marketing projects manager
teodora.grosu@cursdeguvernare.ro
0757.578.342

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: