marți

20 februarie, 2024

Echipa editorială

redacția

Cristian Grosu

Redactor-șef
cristian.grosu@cursdeguvernare.ro
0744.555.150

Victor Bratu

Senior editor
victor.bratu@cursdeguvernare.ro
0757.578.340

Alexandra Pele

Editor coordonator
alexandra.pele@cursdeguvernare.ro
0740.022.540

Marin Pană

Analist economic
marin.pana@cursdeguvernare.ro
0744.555.555

Mariana Bechir

Senior-editor
mariana.bechir@cursdeguvernare.ro
0730.660.532

Adrian N. Ionescu

Redactor
adrian.ionescu@cursdeguvernare.ro
0740.109.819

Octavian Manea

Redactor
octmanea@yahoo.com
0721.555.55

Răzvan Diaconu

Redactor
razvan.diaconu@cursdeguvernare.ro
Redactor

Vladimir Ionescu

vladimir.ionescu@cursdeguvernare.ro

marketing & events

Teodora Grosu

Marketing & Partnerships Manager
teodora.grosu@cursdeguvernare.ro
0757.578.342

Alexandra Melenciuc

Events & Sales Manager
alexandra.melenciuc@cursdeguvernare.ro
0723.238.699

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: